Students

Name** E-mail* Advisor Lab Address Phone
Madhura Sham Amdekar madhurasham Maria Thaker TB-04
Divya B. bdivya Praveen Karanth TE-11 +91-80-2293-3105
Pronoy Baidya pronoybaidya Sumanta Bagchi TB-03 +91-80-2293-3528
Priti Bangal pritibangal Kartik Shanker TB-01
Ekta Chaudhary ektac Raman Sukumar TE-13 +91-80-2293-3102
Bharti D.K. bhartidk Kartik Shanker TB-01 +91-80-2293-3104
Vani Dahiya vanidahiya Raman Sukumar TE-13 +91-80-2293-3102
Debarshi Dasgupta debarshid Sumanta Bagchi TB-03 +91-80-2293-3528
Satyajeet Gupta satyajeetg Renee M. Borges TE-14
Ravi Jambhekar jambhekarm Kavita Isvaran TB-02 +91-80-2293-2575
Ananya Jana ananyajana Praveen Karanth TE-11
Jitesh Jhawar jiteshjhawar Vishwesha Guttal TA-10 +91-80-2293-2872
Md Shakilur Kabir shakilurk Maria Thaker TB-04
Mehreen Khaleel mehreenk Sumanta Bagchi TB-03 +91-80-2293-3528
Aparna Lajmi aparnalajmi Praveen Karanth TE-11 +91-80-2293-3105
Rayees Ahmed Malik rayeesmalik Raman Sukumar TE-13 +91-80-2293-3102
Ashok Kumar Mallik ashokmallik Kartik Shanker TB-01 +91-80-2293-3104
Sambita Modak sambitamodak Rohini Balakrishnan TA-08 +91-80-2293-3101
Karthik K Murthy karthikmurthy Sumanta Bagchi TB-03
Aswathy Nair aswathynair Rohini Balakrishnan TA-08 +91-80-2293-3101
Harish Prakash harishp Rohini Balakrishnan TA-08
Sandeep Pulla sandeeppulla Raman Sukumar TE-13 +91-80-2293-3102
Jayabharathy R. jayabharathy Kavita Isvaran TB-02 +91-80-2293-2575
Devica Ranade devicaranade Kavita Isvaran TB-02 +91-80-2293-2575
Akanksha Rathore akankshar Vishwesha Guttal TA-10 +91-80-2293-2872
Shamik Roy shamikroy Sumanta Bagchi TB-03 +91-80-2293-3528
Kasturi Saha kasturisaha Rohini Balakrishnan TA-08
Sumithra Sankaran sumithras Vishwesha Guttal TA-10 +91-80-2293-2872
Nitin Saxena nitinsaxena Vishwesha Guttal
Nitika Sharma nitikasharma Raghavendra Gadagkar TA-09 +91-80-2293-2340
Vibhuti Shastri vibhutis Maria Thaker TB-04
Ankur Shringi ankurshringi Raman Sukumar TE-13 +91-80-2293-3102
Chinta Sidharthan chintas Praveen Karanth TE-11
Maitreya Sil maitreyasil Praveen Karanth TE-11 +91-80-2293-3105
Anne Heloise Theo annetheo Kartik Shanker TB-01 +91-80-2293-3104
Viraj R. Torsekar virajt Rohini Balakrishnan TA-08 +91-80-2293-3101
Varun Raghunandan Torsekar varunt Kartik Shanker TB-01 +91-80-2293-3104
Vignesh Vishvanathan vvignesh Renee M. Borges TE-14 +91-80-2293-3103
Nikita Zachariah nikitaz Renee M. Borges TE-14 +91-80-2293-3103
*All emails are @iisc.ac.in
**Names sorted in ascending order by Last Name
replika saat instagram takipçi satın al porno izle Paykasa

Canlı Tv

instagram takipçi instagram takipçi satın al escort antalya cast ajans www.huluhub.com ankara escort paykasa Ataşehir Escort jigolo kayit instagram takipci hilesi bayan arkadaş arıyorum jigolo olmak istiyorum istanbul nakliye istanbul evden eve nakliyat istanbul nakliyat dosya dolabı